Co jsou to samolepici etikety - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Co jsou to samolepící etikety?
Samolepicí etikety lze použít na téměř jakýkoliv typ materiálu a lze je vyrobit na míru pro jakýkoliv tvar a velikost. Od kosmetických přípravků až po víno, samolepicí etikety jsou dobrým marketingovým nástrojem a mohou pomoci zvyšovat prodej.
 
Jaké jsou výhody samolepících etiket?
 
Samolepící etikety mají několik velkých výhod pro balení výrobků.
 
Časově efektivně - na rozdíl od označování za studena lepením nevyžaduje samolepicí označení žádné technické znalosti, je snadné je vyrobit a mají vyšší rychlost výroby a aplikace.
 
Efektivita nákladů - Celkové náklady na samolepící štítky jsou nízké. Stroje používané na aplikování etiket jsou cenově dostupné. Navíc se snadněji vyrábějí, což na jedné straně snižuje množství energie použité pro jejich výrobu, jakož i ztráty nebo odpad vznikající při "špatné" výrobě.
 
Životnost - Samolepící etikety mají vynikající životnost a odolnost. Tisk etiket je optimalizována tak, aby odolala poškození.
 
Univerzálnost - Samolepící etikety lze použít na téměř jakýkoliv typ produktu a povrchu a na jakýkoliv tvar a velikost obalu. Jsou neuvěřitelně všestranné a dají se personalizovat, stříhat dle vašich požadavků, tisknout na širokou škálu materiálů.
 
Snadno se nanáší - Samolepicí štítky lze snadno nanášet ručně nebo strojově, protože na přilnutí k povrchu nepotřebují složité nástroje. Existují i ​​automatické a poloautomatické etiketovací stroje, díky kterým je sériová výroba pohodlnější, rychlejší a lehčí.
 
Marketing - Samolepící etikety jsou šikovným marketingovým nástrojem. Je možné navrhnout poutavé a nápadité vzory.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah