Vyuziti samolepicich etiket s tepelnou odolnosti - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Využití samolepících etiket s vysokou tepelnou odolností
Ve kterých průmyslových odvětvích se obecně používají samolepicí etikety odolné vůči vysokým teplotám?
Použití samolepicích etiket odolných vysoké teplotě
K posouzení a výběru se používá teplota skladování při zpracování a prostředí použití a teplota je jedním z důležitých faktorů. Pro samolepicí etikety odolné vůči vysoké teplotě jsou vysoké požadavky na jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům a odolnost proti opotřebení. Výhody samolepicích etiket odolných vysoké teplotě jsou více. Můžeme zde řadit například odolnost vůči vysoké teplotě, chemická odolnost a odolnost vůči drsnému prostředí. Existuje mnoho průmyslových odvětví, ve kterých se používají tento typ etiket využívá.
Tyto etikety jsou vhodné pro gumárenský průmysl. Uplatnění najdou také v ocelářském průmyslu, kde jsou obecně vysoké nároky na odolnost etiket. Etikety odolné vůči vysoké teplotě používané v ocelářském průmyslu jsou způsobeny zejména vlivem speciálního prostředí a výkonu a požadavky na etiketový papír jsou velmi vysoké a teplota některých aplikací je dokonce až 300 stupňů.
V automobilovém průmyslu motor automobilu během pohybu generuje vysokou teplotu, takže etikety připevněné na motoru musí používat samolepicí etikety odolné vysokým teplotám.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah