Samolepicí etikety - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
SAMOLEPÍCÍ ETIKETY

Vyberte vhodnou podstránku se samolepicími etiketami kliknutim na vhodné tlačítko vlevo. Můžete vybrat mezi etiketami bez potisku nebo s potiskem. Nabízíme jak etikety v kotoučích, tak i aršíkové etikety. Firma Mikro DTP nabízí samolepící etikety již od roku 1996. Naši kancelář v Plzni najdete na adrese ve Hřbitovní 24. Nabízíme samolepící etikety na kotoučích ve velkých nákladech, tak i malonákladový tisk.

Napište si o kalkulaci na samolepící etikety v kotoučích. Při poptávce, prosím, zadejte správné parametry etiket. Rozměr: šířka x výška. Strana kterou etiketa vychází z kotouče je šířka, výška je rozměr, kterým etikety pokračují směrem do kotouče. Další parametr je materiál, popište, z jakého materiálu etikety mají být. Další údaj je dutinka, její vnitřní průměr a v neposlední řadě je třeba uvést i max. vnější průměr celého kotouče etiket /nebo počet ks etiket v návinu na kotouči/.

Mimo tyto nejdůležitější údaje poptávky je vhodné upřesnit, zda etikety mají být v jednoprodukci /počet řad etiket na kotouči/ nebo ve víceprodukci. Samolepicí etikety na kotouči mají pro zadání poptávky tyto zmíněné parametry. Samolepicí etikety nebo také samolepící etikety - nechte si spočítat kalkulaci.
Aršíkové etikety jsou předsekané na formátu A4. Některé druhy aršíkových etiket můžete objednat zde: aršíkové etikety od doporučeného nákladu 500 ks.

Samolepící etikety
Samolepící etikety
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah