Samolepici etikety v kotoucich - na rolich - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepicí etikety v kotoučích - na rolích
 
Etikety lze vyrábět různými způsoby. Samolepicí etikety v kotoučích jsou ideální na obal produktů, lahví. Etikety v kotoučích jsou vhodné pro aplikování ručně nebo strojově.
 
Proč si vybrat samolepicí etikety v kotoučích?
 
Samolepicí etikety v kotoučích jsou všestranné co se týče jejich využití. Většina etiket se aplikuje strojně, ale lze je aplikovat i ručně - což ocení menší firmy, nebo jako pole mělo nákladových sérii produktů.
 
Samolepicí etikety lze tisknout v různých tvarech a velikostech a s množstvím různých povrchových úprav.
 
Jaké jsou výhody samolepících etiket
 
Kromě rychlosti a efektivity má využití etiket v kotoučích i řadu dalších výhod. Etikety mohou mít různé tvary, velikosti a povrchovou úpravu. Marketingová propagace firmy a produktů nebyla nikdy jednodušší!
 
Na jaké materiály lze je vytisknout?
 
Můžeme je tisknout na různé materiály - od standardních až po prémiové, a také na některé speciální materiály. Většina z nich je trvale lepící, díky čemuž jsou ideální k označování výrobků.
 
Samolepící etikety na míru
 
Samolepící etikety na míru je možné dodat v různých tvarech a velikostech. Mikro DTP je flexibilní dodavatel etiket různých tvarech - od kulatých, obdélníkových až po rozmanité tvary. Příprava na tisk etiket zahrnuje všechny potřebné informace (velikost a tvar), která se použije při jejich výrobě.
 
Z jakých barev si mohu vybrat?
 
Mikro DTP nabízí tisk téměř každé barvy, na kterou si vzpomenete. Můžeme dokonce tisknout metalické barvy, simulovat kovové a metalické barvy, což dodá etiketě pro produkt výjimečný vzhled.
 
Mikro DTP Plzeň je specializovaná tiskárna samolepících etiket. Pokud potřebujete cenovou nabídku: volejte: 776 777 966 mail: etikety@mikrodtp.cz
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah