Termo etikety jsou pohodlne - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Termo etikety jsou pohodlné, levné a efektivní řešení!
 
 
Používání etiket se stalo samozřejmostí v moderní výrobě, obchodu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Hromadné etiketování zboží, balíků a četných balíků ve skladech se neobejde bez použití termo etikety.
 
Existuje mnoho druhů samolepek pro všechny kategorie zboží, mezi nimiž je termo etiketa považována za nejoblíbenější a nejrozšířenější. Jsou vyrobeny z termopapíru, na kterém jsou naneseny všechny potřebné informace o produktech: datum spotřeby, složení, hmotnost, výrobce, čárový kód pro skenování při prodeji a inventuře a mnoho dalšího.
 
Termo etikety se pohodlně tisknou na speciálních automatických váze pro použití v logistice, balení produktů a automobilovém průmyslu. Mezi jejich vlastnosti patří snadná výroba a hospodárnost (náklady jdou pouze na samotný tisk). Tepelný štítek přitom není odolný vůči změnám teploty a vlhkosti a samotný tisk je možný pouze v černé barvě.
 
Komponenty tepelných etiket jsou vnější termochemická vrstva (při zahřátí se na ní objevují všechny informace), střední vrstva (papír na bázi lepidla) a spodní vrstva (lesklá ochranná podložka).
   
TORUS. Papír má ochrannou vrstvu. To vám umožní použít štítek pro produkty, které vyžadují přepravu nebo dlouhodobé skladování. Takové nálepky jsou vhodné pro potravinářské výrobky skladované v chladničkách (maso, sýry, ryby atd.). Ochranná vrstva dává TOR-labelům výhody: lze je používat ve vlhkých podmínkách, nešpiní se a nepoškozují se při teplotách pod nulou. Tepelné štítky TOR dokonale přilnou k jakémukoli nerovnému povrchu.
 
ESO Tento typ termo etikety se vyrábí bez ochranné vrstvy na papíře. Taková samolepka nevydrží nízké teploty, dlouhé skladování a přepravu, ale má vysokou kvalitu a srozumitelnost aplikovaných informací, což urychluje rychlost snímání čárového kódu. Zpravidla se v obchodech lepí před vystavením na výlohu k prodeji. Takové štítky jsou vidět na zboží s krátkou dobou použitelnosti.
 
Jak uchovávat termo etikety
 
Aby vám termo etiketa vydržela co nejdéle, měli byste se vyhýbat přímému slunečnímu záření a používat typ ESO v suchu. Štítky se nekazí při teplotách od -2 do +22 stupňů, ale lepicí základna štítků TOR vydrží teplotní rozsah od -40 do +75 stupňů.
 
Při dodržení všech zásad skladování může termo etiketa vydržet zhruba dva roky!
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah