Samolepici etikety - jake je tajemstvi popularity - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepící etikety - jaké je tajemství popularity?
 
 
Téměř každý produkt prodávaný v obchodech by měl obsahovat užitečné informace pro spotřebitele. Většinou jde o firmu, datum výroby, název a datum spotřeby. Aby byly tyto informace umístěny kompaktně a zároveň měly úhledný vzhled, používají se etikety. Existuje jich velké množství, ale nejpohodlnější možností zůstává samolepicí, což vám umožní neztrácet čas a úsilí při aplikaci.
 
Výhod samolepicích etiket je opravdu mnoho. Tento typ značení se používá v různých oblastech života, což je způsobeno velkým množstvím pozitivních vlastností, které jsou mu vlastní. Mezi nimi můžeme vyzdvihnout možnost zachování reprezentativního vzhledu i pod vlivem kondenzace a vlhkosti. Moderní samolepicí etikety jsou pevné, díky čemuž nedochází k vymazání aplikovaných informací. Jednotný lepicí základ nedovolí etiketu odlepit a možnost použití jak pro etiketování potravinářských výrobků, tak i jiného zboží, např. pro stavební účely, je činí skutečně univerzálními.
 
Samolepící etiketa je ideální příležitostí, jak upoutat pozornost
 
Jasný štítek může sloužit jako pomocná reklama značky. Nese pouze obecné informace, ale také pomůže upoutat pozornost svým neobvyklým tvarem, kresbami, logem atd. Proto výrobci a prodejci neustále objednávají etikety různých velikostí a provedení na základě svých marketingových cílů.
 
Obvykle se používají dva typy samolepicích etiket - ve formě souvislé role nebo velkého archu. V prvním případě mohou být jak s mezerami a značkami, tak bez mezer nebo dokonce s vícebarevnými značkami.
 
K jejich výrobě se používají různé druhy papíru. Může být například pololesklý nebo dokonce matný – záleží na určité situaci. V některých případech jsou potřeba etikety na bázi polypropylenu: jsou odolnější a vydrží značné množství světla a vlhkosti. Někdy jsou samolepicí štítky pokryty ochrannou vrstvou - lakem nebo filmem, které lépe pomáhají zachovat vzhled.
 
To, jak bude etiketa vypadat, závisí na vnímání kupujících, asociacích, které se objevují při používání produktů. Proto je důležité, aby etikety byly vyrobeny pouze z kvalitních materiálů a lepicí základna nedovolila jejich spadnutí. Neméně důležitá je předtisková příprava – vytvořit ideální image a styl!
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah