Vyhody samolepicich etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Výhody samolepících etiket
Samolepicí etikety jsou nejoblíbenějším způsobem označování výrobků a dominují v průmyslu. Jsou určeny pro různé využití a pro firmy poskytují řadu výhod.
Co jsou to samolepící etikety?
Samolepicí etikety se často používají jako forma balení. Samolepicí etikety lze použít na téměř jakýkoliv druh materiálu výrobku a lze je vyrobit na míru, aby vyhovovaly všem tvarům a velikostem. Samolepicí etikety jsou však důležité i pro marketing.
Jaké jsou výhody samolepících štítků?
Samolepící etikety mají při balení a označování výrobků řadu výhod.
Na rozdíl od značení za studena lepidlem nevyžaduje samolepící značení technické znalosti, snadno se nanášejí. Samolepicí etikety lze nanášet pomocí strojů, které používají navíjecí aplikátor a mnohem jednodušší nastavení. Odnímatelný potah umožňuje snadné odstranění štítku z ochranné krycí podložky na povrch výrobku. Samolepicí štítky také poskytují pohodlí, které nevyžaduje žádné aplikační stroje, a mohou být dodávány perfektně vhodné i pro ruční nebo strojovou aplikaci
Celkové náklady na proces označování jsou nízké. Etiketovací stroje ještě více snižují náklady tím, že šetří nutnost ruční aplikace.
Samolepící etikety mají vynikající trvanlivost. Etikety pevně drží bez ohledu na povrchový materiál, kde jsou naneseny.
Samolepicí etikety lze použít na téměř jakémkoli druhu výrobku a povrchu a na jakémkoli tvaru a velikosti obalu. Jsou neuvěřitelně univerzální a lze je vyrobit na míru.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah