Archove samolepici etikety - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Archové samolepicí etikety: výroba a aplikace
Samolepicí etikety jsou skutečným nálezem pro označování výrobků! Technicky se jedná o papírenský výrobek, který se skládá z malého informačního archu a lepicí vrstvy. Takové štítky jsou vhodné pro použití a lze je použít téměř v jakékoli oblasti: pro balení potravin, alkoholických nápojů, domácích chemikálií, detergentů a kosmetiky, pro označování výrobků ve výrobě, při auditu zbytků ve skladu.
Jako podklad v samolepicích arších se používá různý papír - matný, lesklý, s vysokou odolností proti vlhkosti a s různými pevnostními charakteristikami.
Samolepicí vrstva obsahuje tepelně odolné lepicí kompozice, které umožňují snadnou výměnu štítku bez kontaminace povrchu předmětu. Technologie výroby těchto etiket umožňuje snadný průchod archu tiskárnou. Speciálně upravené okraje produktu neulpívají na tiskárně a nelepí se k sobě.
Co jsou samolepicí etikety
Kupujícím je k dispozici široká škála velikostí štítků. Nejběžnější z nich: 105x74, 90x50, 105x44, 105x42, 80x40 a 40x20 mm. Rozsah barev etiket je neomezený.
Kromě různých druhů papíru jsou samolepicí etikety vyráběny z PP (polypropylenového) plastu. Dodává se ve třech typech: transparentní, matný a metalický.
Samolepky se také dělí na běžné s průchody (v roli jsou fragmenty umístěny jeden po druhém v přibližné vzdálenosti 2-4 mm), průhledné se štítkem (na zadní straně role jsou kontrastní značky, na kterých je senzor se orientuje při výrobě), a také na základě individuální objednávky si můžete sami zvolit velikost role, takové služby vám umožní vytvořit samolepku pro konkrétní potřeby).
Lepicí základna
Pro úspěšný proces značení zboží byste měli zvolit správnou kombinaci podkladu a lepícího materiálu. Lepidlo na samolepku se používá ve dvou typech: běžná pryž (vyztužená) a lehká (po odstranění nezanechává na výrobku stopy).
Můžete si například objednat samolepicí z rozpočtového materiálu, ale při objednávce uveďte typ lepidla, který se nejlépe hodí pro současné účely. Je třeba vzít v úvahu faktory, jako jsou podmínky skladování produktu, procento vlhkosti, rozdíly teplot a skladovacích teplot a povrch produktu nebo balení.
Samolepicí etikety by měly být aplikovány na čistý a suchý povrch, proto je před značením otřete a odmastěte – samolepicí etikety déle vydrží na suchém povrchu.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah