Výroba samolepících etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Výroba samolepících etiket

Výroba samolepících etiket - samolepící etikety v kotoučích z flexotisku. Nabízíme mnoho rozměrů a výseků. Etikety mohou být čisté bílé, plnobarevné, s UV lakem nebo bez laku. Etikety se vyrábí z materiálů předních světových výrobců: obyčejný papír matný, speciální papír pololesklý, hlazený lesklý. Dále nabízíme termo papíry Eco i Top, a plastové materiály PE, PP, PET, PVC. Etikety mohou být s různými lepidly, podle povahy použití. Lepidla akrylátová, kaučuková. Standardně lepící, silná lepidla, lepidla do mrazu.
Etikety se používají k označení ve všech možných odvětvích: průmysl, potravinářství, léčiva, výroba a logistika, pro automobilový průmysl jsou vhodné i odolné etikety z PET materiálů apod.

Výroba samolepících etiket Plzeň.

Etikety Plzeň - Mikro DTP s.r.o. & Partners
Výroba samolepících etiket Plzeň, tiskárna Plzeň
Flexografický tisk samolepících etiket je běžně používaná metoda tisku.

Flexografický tisk je vhodný pro rychlý, spolehlivý a i ekonomický tisk samolepících etiket. Vhodný pro větší náklady.
 
Mikro DTP je schopno poskytnout vám tisk většího množství etiket.
 
Cenově efektivní - pokud hledáte kvalitní tisk etiket za nejvýhodnější cenu, pak je právě pro vás určena flexografický tisk.
 
Barvy - v jednom průchodu je možné tisknout až šest barev, které jsou barevně sladěné s určenými barvami Pantone, což pomáhá zajistit konzistentní výsledky. Etikety mohou být čisté bílé, plnobarevné, s UV lakem nebo bez laku
 
Materiály - flexografický tisk je kompatibilní s celou řadou podkladů. Tisk je možné na různé materiály. Kromě papíru je možná tisk na různé syntetické povrchy. Etikety se vyrábí z materiálů předních světových výrobců: obyčejný papír matný, speciální papír pololesklý, hlazený lesklý. Dále nabízíme termo papíry Eco i Top, a plastové materiály PE, PP, PET, PVC. Etikety mohou být s různými lepidly, podle povahy použití. Lepidla akrylátová, kaučuková. Standardně lepící, silná lepidla, lepidla do mrazu.
 
Konečná úprava - etikety lze povrchově upravit a přizpůsobit podle vašich požadavků. Etikety mohou být dodány například s perforací.
 
Tvar a velikosti - na výběr máte možnost výroby běžných tvarů etiket a výseků. Na zakázku je možné vyrobit speciálně etikety na míru, dle vašeho přání.
 
Možnosti využití - Etikety se používají k označení ve všech možných odvětvích: průmysl, potravinářství, léčiva, výroba a logistika, pro automobilový průmysl jsou vhodné i odolné etikety z PET materiálů apod.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah