Flexibilni tisk etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Flexibilní tisk etiket
Samolepící etikety jsou důležitou součástí prezentace produktů, neboť jsou prvním kontaktem, který s nimi zákazníci mají. Není proto překvapující, že firmy kladou důraz na design a kvalitu etiket, které je odliší od konkurence.
Tisk etiket Mikro DTP je místo, kde získáte návrh a výrobu etiket v perfektní kvalitě a zajímavém vzhledu.
Výhody etiket pro vaši firmu a značku
Flexibilita
Samolepící etikety mají tu výhodu, že nabízejí flexibilitu, kterou dnešní spotřebitelský trh vyžaduje. Snadno se přizpůsobí jakémukoli produktu a lze je vyrobit v designu, který zaujme. Limit nepředstavuje ani požadovaná velikost etikety.
Nechte si vypracovat cenovou nabídku na výrobu etiket od Mikro DTP – nespočet realizovaných zakázek může být pro vás inspirací.
Inovativní přístup
Označování výrobků je jeho prvním kontaktem se zákazníkem, je to aspekt, který nelze zanedbat a který je třeba přizpůsobit trendům na trhu. Výroba etiket se přizpůsobí aktuálním požadavkům na tisk etiket, v samolepící etikety jsou inovativní v tom, že je lze rychle přizpůsobit vašim aktuálním potřebám.
Přizpůsobivost
Etikety lze použít na různé obaly, bez ohledu na materiál, ze kterého je obal vyroben. Moderní etikety mají dobré adhezní vlastnosti. V závislosti na tiskovém materiálu a povrchové úpravě jsou kotoučové etikety připraveny tak, aby vydržely tak dlouho, jak je potřeba, až do konečné spotřeby produktu, čímž se zabrání tomu, aby se kdykoliv odlepily v důsledku podmínek, jako je vlhkost, teplota a tření mezi výrobky.
Tisk etiket Mikro DTP přináší optimální řešení na míru. Nechte si vypracovat nabídku pro nové etikety!
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah