Kvalitni a levne etikety jsou prinosem i pro vase podnikáni - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Kvalitní a levné etikety jsou přínosem i pro vaše podnikání
Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních a levných etiket, už nemusíte dělat kompromisy. Tiskárna etiket Mikro DTP Plzeň vám nabízí dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup, dobré ceny a vstřícný přístup k řešení vašich požadavků.
Výroba etiket pro vaši firmu často vyžaduje rychlost a flexibilitu. Mikro DTP se zaměřuje i na rychlou a cenově dostupnou tisk etiket právě tehdy, pokud to vaše výrobní potřeby vyžadují.
Možná si myslíte, že tyto služby vás stojí více peněz. Tiskárna Mikro DTP nabízí cenově efektivní tisk etiket.
Na obalu záleží a proto by měly být etikety dokonalé - musí mít pěkný design i kvalitu, kterou očekávají vaši zákazníci. Efektivní tisk etiket může využít například digitální tisk.
Digitální tisk etiket je rychlá, protože vše se připraví na počítači a nemusí vzniknout prototyp.
Efektivní tiskárna etiket Mikro DTP chápe požadavkům v různých průmyslových a obchodních odvětvích a proto vám může nabídnout optimální řešení.
Už zmiňovaná tisk etiket je dostupná a efektivnější. Vaše potřeby však mohou vyžadovat i jiné nároky a kritéria - můžete vyžadovat etikety, které odolají vysokým teplotám, náročné přepravě a manipulaci nebo budete potřebovat etikety odolné vůči vlivu počasí.
Efektivní tisk etiket však také musí šetřit váš čas. Tisk etiket Mikro DTP překoná vaše očekávání. Přidejte se k našim spokojeným klientům.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah