Co zohlednit pri tisku etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Co zohlednit při tisku etiket
 
Samolepící etikety jsou velmi důležité při označování produktů. Spotřebitel vidí produkt a design může být proto velmi důležitý. Netřeba opomenout ani informace, které musí etiketa zahrnovat.
 
Co vše je třeba zohlednit při návrhu, přípravě a tisku etiket
 
Design a informace
 
Etiketa zprostředkuje informace potencionálnímu klientovi. Sdělte vašim zákazníkům jednoznačně, co si kupují. Prodáváte doplněk výživy nebo technický výrobek? Klient vás musí jednoznačně identifikovat.
 
V jakém prostředí se etiketa používá
 
Myslete i na to, v jakém prostředí budou etikety umístěny. Jiné etikety se používají do suchých prostor a jiné má-li být etiketa vystavena vnějším povětrnostním vlivům. Tisk etiket využívá různé materiály, a proto je třeba zohlednit i materiál, na jaký bude etiketa aplikována.
 
Speciální požadavky
 
Některé produkty musí mít na základě platné legislativy speciální označení. Proto je důležité myslet i na informace, které musí etiketa ze zákona obsahovat.
 
Na jaký povrch se etiketa aplikuje
 
Moderní design je důležitý. Ale myslete také na aplikaci etiket. Je důležité myslet na to, aby etiketa správně přilnula. Určete, kde se etiketa bude aplikovat – tkanina, plast, karton nebo jiný materiál.
 
Nechte si poradit od odborníků. Mikro DTP připravil tisk etiket pro široké spektrum firem s ohledem na jejich individuální požadavky.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah