Proc si vybrat etikety od Mikro DTP - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Proč si vybrat etikety od Mikro DTP
Tisk etiket je pro mnohé firmy příležitost, jak se prezentovat. Moderní etikety musí mít pěknou grafiku a všechny potřebné informace, které vyžaduje legislativa nebo očekává zákazník.
Etikety jsou proto multifunkční nosič informací. Tisk etiket Mikro DTP přináší vždy inovace, které pomáhají přinášet pro firmy cenově efektivní tisk etiket.
Tisk etiket Mikro DTP – očekávejte výhody a spolehlivost
Tisk etiket Mikro DTP se vyznačuje dobrou životností i pro náročné aplikace. Etikety odolají nárazům, horku nebo jiným povětrnostním vlivům.
Zlepšete produktivitu kvalitními etiketami. Kvalitní lepidla, která jsou použita při výrobě etiket, jsou navržena tak, aby urychlila aplikaci. Moderní tisk etiket je rychlejší, levnější a efektivnější. Dosažená úspora nešetří jen čas a námahu. Šetří zejména vaše peníze.
Tisk etiket lze využít pro různé aplikace a přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Obraťte se na profíky z Mikro DTP, abyste získali přesnější informace o možnosti tisku etiket.
Vlastnosti etiket. Etikety se musí přizpůsobit povrchu, na který jsou aplikovány. Ploché povrchy nepředstavují velký problém, zakřivené obaly a jiné nerovné povrchy jsou to složitější. Samolepicí materiály vám umožňují vybrat si speciální lícový materiál a zkombinovat jej s preferovanou lepicí a uvolňovací vrstvou vhodnou pro metodu aplikace etiket – užitečná výhoda.
Mikro DTP Plzeň je moderní tiskárna etiket, která nabízí přípravu a tisk etiket na míru. Vyberte si tiskárnu etiket, která vám vždy s ochotou pomůže.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah