Vyhody flexo tisku etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Výhody flexo tisku etiket
Flexo tisk etiket je způsob tisku velkého množství etiket za nejlepší cenu. Flexotisk etiket umožňuje tisknout na téměř jakýkoliv podklad různé druhy inkoustů konzistentně a ve vysoké kvalitě.
Existuje několik výhod flexo tisku etiket pro všechny, firmy, které potřebují kvalitní etikety.
Automatizace tisku
Jakmile je tisk nastavena, proces se stane zcela automatizovaným. Právě automatizace procesu dává výhodu oproti ostatním dostupným způsobem tisku etiket. Nevyžaduje se téměř žádná ruční práce, což ji činí i cenově dostupnější.
Nákladově efektivní
Jak bylo uvedeno výše, flexografický tisk je většinou automatizovaná a velmi málo se vyžaduje manuální práce. To je částečně důvod, proč je takový nákladově efektivní. Inkoust používaný při tisku je také mnohem levnější než pro jiné metody tisku.
Jediné skutečné náklady spojené s tímto typem tisku jsou desky, které se používají pro tisk na materiál zvolený pro tento proces a samotné materiály. Jelikož se objednávky provádějí ve velkém množství, nakonec to ušetří dost peněz.
Rychlost
Flexo tisk etiket je rychlá a přesná. Mikro DTP nabízí přípravu a tisk etiket pro jakékoliv vaše potřeby. Flexo tisk etiket umožňuje tisknout etikety i pro vaše neočekávané potřeby.
Flexo tisk etiket má řadu výhod, které ocení i vaše firma. Flexibilita, rychlost a cena jsou přednosti flexo tisku, které přesvědčí.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah