Etikety bez potisku - co to je a pro koho - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Etikety bez potisku - co to je a pro koho
 
Často obchody, kavárny, výrobní a logistické společnosti používají prázdné samolepky – jsou zcela čisté, bez obrázků, log a dalších marketingových informací.
 
Etikety bez potisku jsou oblíbené nejen v průmyslu, dopravě a výrobě. Jsou vhodné v každodenním životě: při stěhování, pro organizaci pracovních dokumentů, konzervování a kuchyňského náčiní.
 
Samolepící samolepky bez potisku jsou vhodné pro koho
 
„Prázdné“ etikety slouží jako univerzální cenovky, způsob rychlého označování produktů v reálném čase a marketingový nástroj. Supermarkety je často používají pro vážení, označování akčního nebo zlevněného zboží. Pomáhají i s přepočtem. V restauracích jsou vícebarevné nálepky nezbytné pro označení nádob s polotovary nebo surovinami. To umožňuje pečlivě sledovat čerstvost produktů a regulovat jejich zásoby.
 
V logistických společnostech samolepící etikety bez potisku zjednodušují proces expedice a kontroly při doručování, protože každý druh zboží lze označit odpovídající barvou a rychle spočítat dostupné krabice a balíky.
 
Ve skladech jsou takové štítky nepostradatelné pro organizaci skladování na policích a regálech. Pomocí samolepek můžete rychle třídit širokou škálu produktů a pohodlně seskupovat produkty.
 
Samolepky bez potisku se používají v kancelářích k označení složek, archivů, krabic s dokumenty atp. Informace na štítku lze aplikovat tužkou, fixem nebo perem. Může samostatně tisknout QR a čárový kód, informace, dodací adresu a další.
 
Z jakých materiálů jsou tyto etikety vyrobeny?
 
Nejoblíbenějším materiálem je papír se samolepicí vrstvou. Takové štítky se snadno používají a mají elegantní vzhled. Můžete si vybrat bílé nebo barevné pozadí a také jiný tvar: od jednoduchého obdélníkového až po originální zakřivený.
 
Lesklé papírové etikety jsou vyráběny pro většinu produktů, mají mnoho výhod:
 
·         možnost tisku na termotiskárně (ve váze a zařízení s čárovým kódem);
 
·         odolnost barevného pozadí proti vyhoření;
 
·         pohodlí při nanášení informací na lesklý povlak pomocí tužek a per;
 
·         atraktivní vzhled;
 
·         trvanlivost;
 
·         pevnost v tahu.
 
U některých druhů zboží (keramické výrobky, křišťálové vázy a sklenice atd.) se používají prázdné etikety, které se rozpouštějí ve vodě. Takové nálepky lze snadno setřít při prvním mytí produktu.
 
Samolepicí etikety bez potisku jsou důležitým prvkem pro pohodlí výroby, skladování a označování produktů a také pro vedení reklamní kampaně. Na lesklý papír lze snadno aplikovat jakýkoli obrázek nebo text se ziskovou nabídkou a jasné barevné pozadí přitáhne pozornost z dálky a kupující si jej zapamatuje.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah