Tisk etiket a tisk carovych kodu: proc - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Tisk etiket a tisk čárových kódů: proč potřebujete profesionální tisk
Proč používat speciální tiskárnu etiket pro tisk etiket s čárovými kódy? Proč byste nemohli namísto tisku etiket v tiskárně používat běžné tiskárny. Tiskárna etiket Mikro DTP vám přináší důvody, proč je profesionální tisk etiket výhodný.
Jiný je obsah tisku, různý je i rozsah použití
Rozdíl v přesnosti tisku a způsobu tisku určuje výrobní rozsah jejich aplikací. Obsah tištěný tiskárnou čárových kódů zahrnuje komoditní obaly, kartonové vnější obaly, elektrospotřebiče, identifikace značky, identifikace komodit, identifikace čárovým kódem, management, výroba, šperky, etikety na oděvy, vstupenky a jiné etikety, čárové kódy jsou všechny tištěny tiskárnami čárových kódů.
Způsoby tisku jsou různé, zkrátka různé principy práce
To určuje, že různé tiskárny čárových kódů, pro které jsou vhodné, tisknou s uhlíkovou páskou nebo termopapírem. Tato forma tisku umožňuje nepřetržitou práci vysokou rychlostí, i když je ponechána bez dozoru. Běžné tiskárny to však nedokážou.
„Černé a bílé pruhy" (nebo „čárové mezery") v čárovém kódu s vysokou přesností tisku
představují informace podle jejich různých změn šířky. Proto přesnost příslušných šířek „černobílých pruhů" může být používána ke čtení čárových kódů. Pouze vysoká přesnost může zaručit identifikaci a čtení čárových kódů. Tento stupeň přesnosti je určen softwarem čárových kódů a souvisejícími tiskárnami. Profesionální software pro tisk čárových kódů vypočítá šířku či bílých čar podle přesnosti tiskárny a údajů čárových kódů navržených uživatelem... Během tisku je řízen funkcí výroby čárového kódu tiskárny, aby se zajistilo, že vytištěný čárový kód bude v souladu s navrženým čárovým kódem. Běžné tiskárny pouze vytisknou čárový kód jako úplný obrázek na štítkový papír. Tímto způsobem je poněkud obtížné přečíst vstupní zařízení, jako jsou skenerové pistole.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah