Samolepíci etikety jsou perfektnimi pomocníky - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepíci etikety jsou perfektními pomocníky pro podnikání!
 
 
Samolepíci etikety jsou skutečným nálezem! Snadno se lepí na jakýkoli povrch (papír, látka, kov, plast, sklo i dřevo) a stávají se nepostradatelným pomocníkem při podnikání a nacházejí uplatnění v mnoha oblastech - označování výrobků, logistika a prodej.
 
Vyrábějí se v rolích a listech, mohou nebo nemusí obsahovat obrázky, mohou být jednobarevné a vícebarevné, s UV lakem nebo bez něj, s ochranným nátěrem i bez, takže mají mnoho použití: jako cenovky , označení značky a další užitečné informace pro kupujícího nebo zákazníka.
 
Lepicí etiketa má tři vrstvy: základní, lepicí a povrchovou vrstvu. Základ určuje pevnost výrobku a jeho trvanlivost, stejně jako schopnost odolávat podmínkám prostředí - vlhkost, teplo, chlad. Kvalita lepicí vrstvy určuje hustotu nalepení etikety na povrch a vrchní vrstva je zodpovědná za design.
 
Co jsou samolepíci etikety
 
Etikety mohou být vyrobeny z různých materiálů - matný a lesklý papír libovolné barvy, termopapír a plast PE, PP, PET a PVC, ale všechny typy lze rozdělit do tří hlavních charakteristik: typ vrchní vrstvy, plocha lepicí vrstvy a účel použití.
 
Typ vrchní vrstvy. Papírové samolepky mají matný povrch. Je vhodné na ně psát tužkou, perem nebo fixem, malovat jakýmikoli barvami, proto se papírové etikety často obejdou bez obrázku - můžete si ho nanést sami.
 
Pro vytvoření lesklého povlaku na papír naneste ochrannou vrstvu. Takové štítky jsou silnější a používají se nejen v každodenním životě, ale také při balení výrobků velkých a malých podniků.
 
Oblast lepicí vrstvy. Existují štítky s lepicí vrstvou, která zcela pokrývá jejich zadní povrch. Tato možnost je dokonale držena, bezpečně připevněna k povrchu, je téměř nemožné ji odstranit z místa lepení bez poškození jeho povrchu. Etikety s částečným překrytím lepicí vrstvy jsou „mobilnější“, lze je z předmětu snadno sejmout.
 
Etikety mohou být s různými lepidly - podle účelu. Například v jednom případě je to gumové lepidlo a v jiném - akryl. Lepidlo může být také standardní, odolné vůči teplu, mrazu a vlhkosti.
 
Účel použití. Samolepky pro domácnost jsou obvykle obyčejné, s papírovou vrstvou, na kterou lze psát. Tyto možnosti se používají k vytváření poznámek, záložek a štítků, například na stránkách knihy nebo v diáři. Lesklé nebo papírové etikety s aplikovaným obrázkem (např. firemní logo) slouží jako doplňková reklama a označení výroby.
 
Jejich použití je opravdu pohodlné. Tisk etiket je skvělé řešení pro přenos informací, a proto jsou lepicí štítky každým rokem stále populárnější!
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah