Samolepici etikety pro potraviny - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepicí etikety pro potraviny
Mikro DTP je dodavatel kvalitních samolepících etiket pro potraviny. Mikro DTP je spolehlivá tiskárna etiket v Plzni.
Mikro DTP Plzeň nabízí flexibilitu při výrobě vašich etiket. Vždy se můžete spolehnout na kvalitu a nejlepší cenu. Rádi vám navrhneme řešení na míru, poradíme při výběru správného materiálu a zodpovíme všechny vaše otázky.
Tisk etiket spolehlivě
Spolehněte se na tisk etiket bez kompromisů. Mikro DTP dodá etikety vždy včas. Vyrábíme etikety na jídlo v jakémkoli tvaru a velikosti pro ruční nebo strojní použití a pro použití na všechny druhy obalů.
Náš sortiment materiálů zahrnuje lesklý papír, čirý film, bílý film, metalizované, tepelné, strukturované a speciální předměty. Etikety mají vždy kvalitní lepidlo tak, aby vyhovovaly i tomu nejnáročnějšímu prostředí. Etikety na potraviny musí odolat i vlhkosti a extrémním teplotám.
Vyrábíme etikety pro všechny druhy potravinářských výrobků:
- etikety pro pekárenské výrobky
- omáčky a koření
- čerstvé delikatesy
- suché potraviny
Mikro DTP dodá etikety ve vynikající kvalitě tisku. Nabízíme i malo nákladové série. Digitální tisk navíc nabízí možnost přidat na štítek variabilní údaje nebo je dokonce přizpůsobit tak, aby byl každý štítek jiný.
Propagace vaší značky
Chápeme, že etikety na potravinách poskytují nejen základní informace, ale mohou být i klíčovým prvkem při propagaci vaší značky. Můžeme nabídnout tisk etiket na potraviny, které zákazníka upoutají.
Mikro DTP a partněři vyhoví i vašim specifickým potřebám tisku etiket.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah