Samolepici etikety Plzen - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
SAMOLEPÍCÍ ETIKETY PLZEŇ

Samolepicí etikety Plzeň, v Plzni již od roku 1996. Vyberte vhodnou podstránku v menu vlevo nebo shora. Firma Mikro DTP s.r.o. tiskne a dodává samolepicí etikety. Dodáváme a potiskujeme především etikety v kotoučích, ale současně máme v nabídce i etikety na archu A4, Print etikety. Samolepicí etikety mohou být bílé bez potisku a nebo s potiskem.

Etikety v kotoučích mohou být z různých materiálů: papír matný vellum, papír pololesklý Primecoat, termo papír, PE, PP, PET, PVC.
Etikety se vysekávají z široké role a podle velikosti požadovaných etiket mohou být v několika řadách. U samolepicích etiket v kotoučích při zadání objednávky potřebujeme vědět tyto parametry: šířku x výšku etiket, vnitřní dutinku, vnější max. pr. návinu, zda mají být etikety vně nebo uvnitře kotoučů OUT/IN. Dále požadovaný materiál a počet ks, počet barev apod.

Samolepicí etikety Plzeň značka Mikro DTP je již skoro 24 let na trhu. Příští rok slavíme 25 let. Těšíme se na Vás, pokud potřebujete označit zboží apod. kontaktujte nás.

etikety v Plzni

etikety Plzen
etikety Plzen
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah