Samolepící etikety pro jakykoli ucel - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepící etikety pro jakýkoli účel
Samolepící etikety je nejoblíbenější typ etikety, kterou lze tisknout jak na běžné tiskárně, tak na profesionálním zařízení na výrobu čárových kódů. Takový štítek se skládá z přední vrstvy (obvykle papíru) a lepicí základny.

Běžné typy samolepicích etiket
Papírové etikety. Nejčastěji se tento typ používá pro informační samolepky, které jsou vyráběny laserovým nebo inkoustovým tiskem. Na papírovou etiketu je vhodné psát jakékoli informace o výrobcích, označovat potraviny s krátkou dobou trvanlivosti a doplňovat údaje, které se často mění. Potřebné informace lze také ihned vytisknout. Samolepící samolepky z pevného papíru jsou odolné vůči slunečnímu záření a změnám teplot.

Papírové etikety s lakem. Vhodné pro označování léků, potravin, elektro zboží. Natíraný papír se také často používá k označování potravin a vína.

Laserové samolepicí fólie. Takové samolepicí fólie se používají vzácněji a zpravidla na balení šperků nebo dárků. A samolepicí fóliové štítky jsou ještě odolnější a funkčnější, protože na nich můžete pomocí ražby vytvořit jedinečné vzory.

Termo etiekty. Běžně používané v obchodu a logistice. Takové štítky jsou odolné a pevné a také odolné vůči vnějším vlivům. Skládají se ze tří vrstev: papíru, lepicí základny a ochranné vrstvy, kterou je nutné při použití samolepky odstranit.

Samolepící etikety se budou hodit nejen v obchodě, ale i v kanceláři. Například pro úsporu času při každodenní obchodní korespondenci poštou - vytištěná adresa na nálepce vypadá elegantně a reprezentativně. Samolepící samolepky pomohou udržet pořádek v dokumentaci ve složkách. V poslední době si získávají oblibu také samolepicí etikety s QR kódem a logem, které jsou velmi užitečné v marketingu a obchodu.

Samolepicí etiketa je určena pro aktivní použití v různých podmínkách. Samolepky jsou odolné proti mechanickému poškození, znečištění, změnám teplot a vlhkosti. Samolepky také nevypalují na slunci, zachovávají čitelnost a kvalitu obrazu.
Samolepicí etikety jsou tedy pohodlnými a spolehlivými nosiči užitečných informací. Lze je umístit na jakýkoli předmět a povrch: lze jimi označit kovové a plastové nádoby, potravinářské výrobky, chemikálie pro domácnost atd. Díky štítkům nepřijdete o důležité informace, můžete vytvořit perfektní objednávku a učinit produkt rozpoznatelným, užitečným a ziskovým.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah