Tisk etiket pro pomoc v podnikáni - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Tisk etiket pro pomoc v podnikání
Aby bylo možné snadno a rychle aplikovat důležité informace na produkt, stále častěji se používa tisk etiket. Etikety různých tvarů a velikostí jsou dodávány v kotoučích nebo rolích i na velkoformátových arších - můžete si vybrat libovolný.

Tisk etiket je univerzální
Můžete na ně použít cokoli: text nebo kresbu, nebo to nechat prázdné, aby na ně majitel použil potřebné informace fixem nebo perem. Pomocí nalepovacích štítků můžete označit zboží, zrychlit účetnictví, distribuci zboží v logistickém centru, nepostradatelné jsou ve skladech a obchodních centrech.
Obchod je hlavní oblastí použití těchto produktů. Samolepky lze vidět v obchodech prodávajících kosmetiku, domácí chemii, zemědělské produkty. Na rozdíl od samolepky je štítek pevně připevněn k povrchu produktu nebo jeho obalu. Funguje jako druh vizitky produktu.
Existuje mnoho druhů těchto produktů! V závislosti na různých faktorech existuje několik hlavních typů.

Podle materiálu
Takové výrobky jsou často vyrobeny z papíru, ale můžete si také objednat štítky z polyvinylchloridu, polyetylenu a polypropylenu a také štítky s fólií. Materiál ovlivňuje, jaký druh potisku na ně lze aplikovat, a také životnost výrobků. V závislosti na místě a podmínkách použití zvolte typ lepidla.

Vzhledu
Samolepicí etikety mají jakýkoli tvar: kulatý, obdélníkový a nestandardní. Objednat si můžete bílé i barevné produkty nebo etikety s obrázkem (např. s obrázkem loga firmy).

Za účelem použití
Účel štítků je velmi široký:
• Reklamní. Používá se k upoutání pozornosti na produkt, k poukázání na jeho přednosti, k prosvětlení a viditelnosti produktu na regálu.
• Identifikace. Na takové nálepky tiskárna umístí čárový kód, který je poté naskenován, když zboží vstoupí na obchodní platformu, a zohlední neprodané zůstatky ve skladu. Pokud je prodejna vybavena skenery, může každý zákazník zjistit cenu a další informace o produktu pouhým naskenováním kódu.
• Informace. Samolepky sdělují důležité informace o produktu: kde a kdy byl vyroben, jak dlouho by měl být používán, jak a kde skladovat, co je třeba vzít v úvahu při skladování a používání. Štítek také obsahuje informace o ekologických certifikátech, standardech kvality, logu a odznakech pro správnou přepravu.
Dobře navržené samolepicí etikety také slouží k ochraně produktu před paděláním a jejich cena není vyšší než u běžných vizitek.
Pro každou oblast použití si můžete vybrat vhodné produkty podle materiálu, životnosti a velikosti.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah